För ett par veckor sedan så fick jag hem Loppi Blogbag. Denna gång var det en väldigt bra blandning av saker som ska bli roligt att få testa.
Den bästa saken denna gång blev toppen presenten napphållaren från Geggamoja till mitt söta syskonbarn Saga. Hon är så duktig, hon hittade nappen direkt där den hängde. Så himla sött! 🙂 Föräldrarna fick även presentkortet som fanns med, 20% hos Geggamoja.
En annan bra sak som fanns med var Snobben filmen. Dels gillar jag tecknat själv och dels är det ju super att sätta på denna film när det kommer barn på besök. De kommer säkert att sitta som tända ljus i soffan. hihi. 🙂
De andra sakerna har jag inte hunnit testa än, men ser fram emot det ekologiska rengöringsgelet från Dermosil.
Om ni också vill testa Loppi Blogbag. Kolla in här för mer info.